Kontakt

Vennligst bruk dette skjemaet for å kontakte oss:

Supera il controllo di sicurezza per inviare la richiesta

 Letta l'informativa sulla privacy ai sensi del Regolamento (UE) 2016/679 sulla protezione dei dati personali (GDPR) acconsento al trattamento dei miei dati personali per le finalità e con le modalità specificatamente indicate nell'informativa stessa.
[ leggi l'informativa ]

Adresse: Via di Gracciano nel Corso, 2
53045 Montepulciano (SI) Italia

Telefon: +39 0578 758311
E-post: info@ilsasso.com




Skriv og ring oss gjerne så ofte dere vil, før dere bestemmer hvilken italiensk språkskole dere ønsker å velge. Det blir hyggelig å svare til alle deres spørsmål innen 24 timer.

Vi har representanter over hele verden:

Jennifer Manson (Australia) jmanson31@gmail.com
Jean-Pierre Oris (Belgia) jean-pierre.oris@volvo.com
Pamela Relton (England) pamrelton@me.com
Jean-Michel Morand (Frankrike) ilsasso@dr-morand.fr
Eri Isshiki Inayoshi (Japan) isshiki@1983.jukuin.keio.ac.jp
Merete Kosberg (Norge) meretekosberg@gmail.com
María Luz García García (Spania) mluzig3@gmail.com
Robert Iten (Sveits) robert.iten@bluewin.ch
Barbara Ott (Tyskland) barbara.ott49@gmx.de
Wiltrud Hensler (Tyskland) lesefutter.singen@t-online.de
Linda Weinberger (USA) lmweinberger@gmail.com
Deann Bolinder (USA) cleanslate.deann@comcast.net

De er alle tidligere studenter og vil med glede svare deg dersom du har spørsmål om språkskolen Il Sasso og byen Montepulciano.

TOP